เนื้อเพลง แกล้งโสด – บอส ธีรพงษ์

เนื้อเพลง: แกล้งโสด
ศิลปิน: บอส ธีรพงษ์
อัลบั้ม: เพลงใหม่ 2562 / 2019

แกล้งโสดแกล้งเหงาฉันรู้
ทั้งที่มีแฟนอยู่ยังเจ้าชู้หลายใจ
เธอแกล้งโสดหยั่งนี้ นิสัยไม่ดีเธอมันร้าย
ไม่ตกหลุมพรางเธอง่าย ๆ บ่อยากได้แฟนเขา

เธอเข้ามาทักว่าฉันน่ารักจริง ๆ
สายตารอยยิ้มส่งมาให้รู้ความนัย
เจ้าคิดหยังอยู่อ้ายพอสิรับรู้ได้
เฮ็ดได้จั่งได๋เจ้ามีแฟนแล้วบ่แม่นติ

เฮ็ดโตจังสิคั่นแฟนเจ้าฮู้คืmอสิสูน
อ้ายสิบ่หยุ่งบ่สุงสิงนำแฟนไผ

เธอแกล้งโสดแกล้งเหงาฉันรู้
ทั้งที่มีแฟนอยู่ยังเจ้าชู้หลายใจ
เธอแกล้งโสดหยั่งนี้ นิสัยไม่ดีเธอมันร้าย
ไม่ตกหลุมพรางเธอง่าย ๆ บ่อยากได้แฟนเขา

จังแม่นโพด จังแม่นโพ น้อน้องหล่า
ผู้หญิงเจ้ามารยาร้อยเล่มเกวียน
เสแสร้งแกล้งโสดได้โคตรเนียน ว่าแฟนไม่มี
อ้ายฮู้อ้ายเห็นเบิ่ดแล้วหล่า
ฮู้อยู่ดอกว่าหน้าตาดี
ควรสิฮักแฟนเจ้าให้หลายกว่านี้
เด้ออ้ายว่า

เฮ็ดโตจังสิคั่นแฟนเจ้าฮู้คืmอสิสูน
อ้ายสิบ่หยุ่งบ่สุงสิงนำแฟนไผ

ไม่ตกหลุมพรางเธอง่าย ๆ โอย

ไม่ตกหลุมพรางเธอง่าย ๆ บ่อยากมักแฟนไผ

Leave a Reply